بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

آخرین خبرها
اطلاعات تماس

موسسه فرهنگی هنری رایکا ماه ایرانیان

ما این بنیاد را آغاز کرده‌ایم تا افکار هنری را در قالب آثار هنری به واقعیت تبدیل کنیم.

داستان ما

بنیاد رایکا توسط مینا پوینده و عاطفه فرهنگی کیا در سال ۱۳۹۵ با ماموریت متعالی ارتقاء و آموزش جوانان علاقه مند به هنر، عکاسی و فعالیت های اجتماعی تأسیس شد. این بنیاد با ارائه خدمات عکاسی حرفه ای، ایجاد شغل و فرصت هایی برای افراد علاقمند به هنر و سینما، برگزاری نمایشگاه های مختلف، سمینارها، ایجاد شرح حال و داستان موفقیت از کارآفرینان و ساخت مستند و فیلم کوتاه فعالیت خود را آغاز کرد.

405645644444444444444444680111-min

ماموریت ما

ما این بنیاد را آغاز کرده ایم تا افکار هنری را در قالب آثار هنری به واقعیت تبدیل کنیم ، در حالی که فیلم های تأثیرگذار تولید می کنیم تا جایی در تاریخ ایران داشته باشیم. علاوه بر این ، هدف ما تقویت استعدادها و ایجاد فرصت هایی برای نسل جوان ما بود تا توانایی ها و علایق خود را در زمینه عکاسی ، تبلیغات ، بازاریابی دیجیتال و فیلمسازی شکوفا کنند. هدف ما ترویج دیدگاه فرهنگی و جامعه شناختی در جامعه است ، زیرا آموزش و پرورش را به عنوان بخش مهمی از این امر در نظر می گیریم.

رهبران رایکا ماه ایرانیان

مینا پوینده

مینا پوینده

مدیر عامل
عاطفه فرهنگی کیا

عاطفه فرهنگی کیا

مدیر پروژه های تبلیغاتی
حسین فرهنگی کیا

حسین فرهنگی کیا

مشاور تبلیغات

عاطفه فرهنگی کیا

عاطفه فرهنگی کیا دانشجوی دکتری فیزیک است و عکاسی حرفه ای خود را با موضوع مستند سازی در سال 1390 آغاز کرد. او همیشه مشتاق نمایش زندگی گروه هایی از مردم جامعه ایران بود که از جامعه جدا شده یا به طور سیستماتیک نادیده گرفته شده اند. او بیش از 6 سال است که به تدریس فیزیک، عکاسی (بویژه عکاسی مستند) و همکای با چندین بنیاد و موسسه مشغول است. در چند سال گذشته رایکا چندین فیلم مستند تولید کرده است؛ بخش زیادی از این فعالیتها با موضوعات زنان افغان، دختران و پسران سندرم داون بی بضاعت، انجمنهای روانپزشکی و افراد موفق و کارآفرین ایرانی بوده است.

عاطفه فرهنگی کیا

تکنولوژی ابزارها

ما با در اختیار داشتن بیش از 60 قطعه تجهیزات از دوربین های DSLR با کیفیت بالا و لنزهای اختصاصی گرفته تا سیستم های نورپردازی، میکروفون‎‎های حرفه ای و تجهیزات ضبط، ابزارهای موسیقی، پشت صحنه، لوازم جانبی و فضاهای استودیویی قابل اطمینان و حمل و نقل، بهترین کیفیت را برای مشتریان خود ارائه میدهیم.

تجربیات ما

• فیلم مستند داستانی «برآنم که زندگی کنم» داستانی مستند از قربانیان حادثه تصادف اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات به کارگردانی عاطفه فرهنگی کیا (۱۴۰۰-۱۳۹۹)
• برگزاری دوره های آموزشی عکاسی حرفه ای، فیلمبرداری و تولید فیلم (۱۴۰۰-۱۳۹۸)
• ساخت فیلم مستند – داستانی «بانوی صحرا» به کارگردانی عاطفه فرهنگی کیا (۱۴۰۰-۱۳۹۸)
• ساخت فیلم مستند پرتره «باران میبارد» در خصوص بیوگرافی مهندس محمد عطاردیان؛ کارآفرین موفق ایرانی (۱۳۹۸)
• برگزاری همایش و نمایشگاه عکس کودکان مبتلا به سندرم داون (۱۳۹۷)
• برپایی نمایشگاه عکس و همایش “محرم مرهم است بر زن دگی” در خصوص بیماران اعصاب و روان بی بضاعت (۱۳۹۶)

تیزرسازی

خدمات تجاری

در رایکا  ما خدمات بازاریابی، تبلیغاتی و ارتقائی را برای کارآفرینان نوظهور و مشاغل کوچک که به دنبال معرفی محصولات و خدمات خود به بازار، و همچنین منحصر به فرد کردن نام تجاری بصری خود هستند ارائه می دهیم. طی این سالها ما صدها عکس تجاری، ده ها فیلم تیزر و ملزومات طراحی و چاپ مارک تجاری تولید کرده ایم.

رسالت آموزش

ما از سال 2018 به آموزش تکنیک های عکاسی، ویرایش عکس، فیلمسازی مستند، فیلمبرداری و ویدئوگرافی پرداخته ایم. دوره های ما طوری طراحی شده اند که مبتدیان را به سطح پیشرفته برسانند و شکاف بین آنها با عکاسان باتجربه این صنعت را پر کنند. به دانش آموزان ما پیشنهاد می شود که عملاً با پیشرفته ترین تجهیزات کار کنند و از فرصتی که برای یادگیری روشهای عمیق عکاسی و فیلمسازی در گروهی از متخصصان دارند بهره ببرند.

JX3A9763-min0000