بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس

موسسه فرهنگی هنری رایکا ماه ایرانیان

 ما این بنیاد را آغاز کرده ایم تا افکار بزرگ خود را به واقعیتی هنری تبدیل کنیم.

داستان ما

بنیاد رایکا در سال 1395توسط مینا پوینده به هدف ارتقاء و آموزش جوانان
علاقمند به هنر و فعالیتهای اجتماعر تاسیس شد . به مرور زمان این فعالیتها با شروع
همکاری عاطفه فرهنگی کیا با بنیاد رایکا به شکل فعالیتهای مستند سازی و برگزاری
سمینارها ادامه پیدا کرد . از آنجا که تبلیغات یکی از سرویس های خاص مجموعه میباشد،
حسین فرهنگی کیا با 25سال سابقه کاری مدیریت و تبلیغات به این بنیاد پیوست

ماموریت ما

ما این بنیاد را آغاز کرده ایم تا افکار هنری را در قالب آثار هنری به واقعیت تبدیل کنیم ، در حالی که فیلم های تأثیرگذار تولید می کنیم تا جایی در تاریخ ایران داشته باشیم. علاوه بر این ، هدف ما تقویت استعدادها و ایجاد فرصت هایی برای نسل جوان ما بود تا توانایی ها و علایق خود را در زمینه عکاسی ، تبلیغات ، بازاریابی دیجیتال و فیلمسازی شکوفا کنند. 

عاطفه فرهنگی کیا

عاطفه فرهنگی کیا دانشجوی دکتری فیزیک است و عکاسی حرفه ای خود را با موضوع مستند سازی در سال 1390 آغاز کرد. او همیشه مشتاق نمایش زندگی گروه هایی از مردم جامعه ایران بود که از جامعه جدا شده یا به طور سیستماتیک نادیده گرفته شده اند. او بیش از 6 سال است که به تدریس فیزیک، عکاسی (بویژه عکاسی مستند) و همکای با چندین بنیاد و موسسه مشغول است. در چند سال گذشته رایکا چندین فیلم مستند تولید کرده است؛ بخش زیادی از این فعالیتها با موضوعات زنان افغان، دختران و پسران سندرم داون بی بضاعت، انجمنهای روانپزشکی و افراد موفق و کارآفرین ایرانی بوده است.

سیستم های نوین رایکا

ما با در اختیار داشتن بیش از 60 قطعه تجهیزات از دوربین های حرفه ای ، لنزهای اختصاصی گرفته تا سیستم های نورپردازی، میکروفون‎‎های حرفه ای و تجهیزات ضبط، ابزارهای موسیقی، پشت صحنه، لوازم جانبی و فضاهای استودیویی قابل اطمینان و حمل و نقل، بهترین کیفیت را برای مشتریان خود ارائه میدهیم.

تجربیات ما

عکاسی

شرکت صنعتی متال کو – 1401 – 1398

شرکت مهندسی تضامنی محمد عطاردیان و همکاران 1399-1397

پوشاک مانا سلامت 1398

سالن زیبایی گل – شعبه یوسف آباد 1397

پوشاک نوین مد 1397-1396

شرکت کیا بتن پیوند 1396

گالری جواهر زرین 1396-1394

و غیره

فیلم سازی

مواجهه – مجری طرح 1401

بر آنم که زندگی کنم – تهیه کنندگی و کارگردانی – 1400-1399

باران میبارد – نویسندگی و کارگردانی – 1400-1398

بانو صحرا – نویسندگی و کارگردانی – 1400-1398

محرم مرحم است بر زندگی – مجری طرح – 1396-1395

خدمات تجاری

در رایکا  ما خدمات بازاریابی، تبلیغاتی و ارتقائی را برای کارآفرینان نوظهور و مشاغل کوچک که به دنبال معرفی محصولات و خدمات خود به بازار، و همچنین منحصر به فرد کردن نام تجاری بصری خود هستند ارائه می دهیم. طی این سالها ما صدها عکس تجاری، ده ها فیلم تیزر و ملزومات طراحی و چاپ مارک تجاری تولید کرده ایم.

رسالت آموزش

ما از سال 2018 به آموزش تکنیک های عکاسی، ویرایش عکس، فیلمسازی مستند، فیلمبرداری و ویدئوگرافی پرداخته ایم. دوره های ما طوری طراحی شده اند که مبتدیان را به سطح پیشرفته برسانند و شکاف بین آنها با عکاسان باتجربه این صنعت را پر کنند. به دانش آموزان ما پیشنهاد می شود که عملاً با پیشرفته ترین تجهیزات کار کنند و از فرصتی که برای یادگیری روشهای عمیق عکاسی و فیلمسازی در گروهی از متخصصان دارند بهره ببرند.